Vanniseinad

Brasta Glass pakub laia valikut vanniseinu. Valmistatuna turvalisest 6/8 mm karastatud klaasist, võivad seinad olla nii standardse kui ka mittestandardse laiuse ja kõrgusega. Tootevalikust leiab seinale kinnitatavad, nii profileeritud kui painduvad, kroomitud või valitud RAL-värvi vanniseinad – kõik need aitavad siduda vannitoa interjööri tervikuks. Osa mudeleid saame toota ka kuldset värvi furnituuriga. Samuti saab valida ka vasakule või paremale küljele paigaldatavad vanniseinad. 
Vanniseinad on populaarne ja tõhus lahendus, mis võib oluliselt parandada vannitoa interjööri ja ka funktsionaalsust. Toome välja mõned vanniseinte eelised:

  1. Vee pritsimine duši all käies: kui kasutate vanni duši all käimiseks või naudite lihtsalt vannis lamamist, võite seda teha kartmata, et pritsite põranda märjaks. Vannituba jääb kuivaks ja te ei pea kulutama aega selle kuivatamiseks.
  2. Esteetika: vanniseinad võivad lisada vannitoale elegantsi ja modernsust. Neid saab kohandada erinevate interjööristiilidega minimalistlikust klassikani.
  3. Lihtne hooldada: kõik meie vanniseinad on kaetud Quick Drops kattega, mis tõrjub lisaks veepiiskadele ka mustust. Nii püsib klaas kauem puhtam ja säravam ning seda on lihtsam puhastada. 
  4. Privaatsus ja intiimsus: sobivale kõrgusele paigaldatud matt- või värvilisest klaasist vanniseinad tagavad duši all suurema privaatsuse. 
  5. Individuaalsus: vanniseinte kujunduse ja furnituuri ning klaasi värvide suur valik võimaldab luua vannitoa ainulaadse interjööri, mis peegeldab Teie maitset ja stiili.

Vanniseinte lisavõimalused – mittestandardsed lahendused
Meie suurim eripära on see, et suudame kohaneda Teie vajadustega ja toota mittestandardseid vanniseinu.  Leiame lahendusi niššidesse, pööningutele, väikestesse vannitubadesse. Projekteerime nii, et seina oleks mugav kasutada – võtame arvesse selle avamise ja hooldamise peensusi.
Meie kogemused ja professionaalsus tagavad uue disainiga toote stabiilsuse, töökindluse ja esteetika. Toote hind kujuneb sel juhul individuaalselt.
 

Filtreeri
Vannisein BERTA Vannisein BERTA

Kokkuklapitav skandinaavia stiilis vannisein.

539.00€
Loe edasi
Vannisein MAJA PLUSS Vannisein MAJA PLUSS

Skandinaavia stiilis vannitoasein täiendava stabiilse klaasiga.

383.00€
Loe edasi
Vannisein MAJA Vannisein MAJA

Avatav skandinaavia stiilis vannisein.

304.00€
Loe edasi
Vannisein MEDA Vannisein MEDA

Avatav raamita vannisein.

372.00€
Loe edasi
Vannisein MIJA Vannisein MIJA

Stabiilne minimalistlikus stiilis vannisein.

275.00€
Loe edasi
Vannisein SVAJA 2 PLUSS Vannisein SVAJA 2 PLUSS

Kahe lükanduksega vannisein.

584.00€
Loe edasi
Vannisein SVAJA 2 Vannisein SVAJA 2

Vannisein lükanduksega.

511.00€
Loe edasi
EE BRASTA GLASS

Brasta Glass'i veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Kui nõustute küpsiste kasutamisega, siis klõpsake palun nupule "Nõustun" või sirvige edasi. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma brauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised.