Klaasist vaheseinad

Ruumide jagamisel kontoris, kodus või muudes ruumides on väga oluline mitte kaotada valgust ja mitte koormata interjööri raskete objektide, massiivsete vaheseintega. Seetõttu sobib klaas ideaalselt töö-, puhke- ja muude funktsionaalsete ruumide eraldamiseks. Ruumide jagamine klaasvaheseinte abil on kiire, esteetiline ja kaasaegne lahendus, mis hoiab valgust, loob kerguse ja läbipaistvuse mulje ning isoleerib suurepäraselt heli. See lahendus pole mitte ainult väga praktiline, vaid ka ilus, sest klaasi saab toonida või kaunistada mitmel viisil, rikastades nii interjööri originaalsete stiilsete detailidega.

Juba kolmandat kümnendit oleme mitte ainult üks juhtivaid klaasvaheseinte tarnijaid Leedus, vaid ka partner, kellega koos areneda ja kasvada. Meie tootevalikus on erakordse kvaliteediga klaasvaheseinad, mis sobivad kontoritesse, kodudesse, avalikesse duširuumidesse, pesuruumidesse või tualettruumidesse ning mis vastavad Euroopa riikides kehtivatele nõuetele. Pakkumiste valik on väga lai - raamitud või raamita, avatavate uste või liugustega.

Meie eeliseks on paindlikkus, aastatepikkune kogemus ja pidev innovatsioonitahe. Loodame, et saame tutvustada ja veenda teid valima meie lahendusi ja erakordset klienditeenindust.

Filtreeri
EE BRASTA GLASS

Brasta Glass'i veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Kui nõustute küpsiste kasutamisega, siis klõpsake palun nupule "Nõustun" või sirvige edasi. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma brauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised.