EKSTRA LINE kõrgekvaliteedilised dušivaheseinad ja WC-kabiinid

EKSTRA LINE vaheseinu kasutatakse, kui otsitakse esteetilist ja kvaliteetset lahendust hea hinnaga. Vaheseinad on täidetud kõrgsurvelaminaadiga.

Kõrgsurvelaminaat on asendamatu materjal kvaliteetsete ühiste duširuumide või WC-kabiinide jaoks. See on valmistatud väga vastupidavast, keskkonnateguritele vastupidavast ja kergesti hooldatavast polümeeritud fenoolvaigust. Kõrgsurvelaminaat ei sisalda teiste paneelide puitlaaste, tolmu ega vahupoore, mistõttu selle omadused jäävad muutumatuks ja selles ei kogune niiskust isegi siis, kui see puutub pidevalt kokku vee ja kuumusega. Materjal on täiesti mittetoksiline, veekindel ja kuumakindel.

MATERJALID

EKSTRA LINE vaheseinad on valmistatud 10 mm monoliitsest kõrgsurvelaminaadist, mis annab vaheseinadele parimad jõudlus- ja esteetilised omadused. Vaheseinte pinda on lihtne puhastada ja see on vastupidav mehaanilistele kahjustustele. Paneeli eriline struktuur ja tugevdatud profiilid tagavad vaheseinte tugevuse ka "kergema" (õhemate) konstruktsioonidega. Täitematerjal on veekindel.

Kasutab Brasta Glass profiilisüsteemi. Uksed on hingedega (ASSA, Rootsi) ja "kinni-vaba" märguandega lukuga (ABLOY, Soome).

KONSTRUKTSIOON

Vaheseina kõrgus põrandast 2100 mm, sealhulgas jala kõrgus (120 mm). Fassaadi vaheseinte sügavuse mõõtmed valitakse vastavalt ruumide paigutusele. 

10 mm veekindel PIDEV KÕRGRÕHULAMINAAT:

Paisumine vees – 0.9 %

Standard - EN-438:2005

Päritolu - EL

Filtreeri
EE BRASTA GLASS

Brasta Glass'i veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Kui nõustute küpsiste kasutamisega, siis klõpsake palun nupule "Nõustun" või sirvige edasi. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma brauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised.