Raamita hingedega süsteemid

Klaasvaheseinte eeliseks kodudes ja kontorites on ruumide vahel vabalt leviv loomulik valgus, mis vähendab hoone kasutuskulusid ning aitab kaasa läbipaistva ja ruumisäästliku keskkonna loomisele.

Minimalistliku disainiga raamita klaaskonstruktsiooniga klaasid kinnituvad ülevalt ja alt minimalistlike alumiiniumprofiilidega, seintele aga kas kronsteinide või profiilide abil. Sellel süsteemil ei ole dekoratiivseid servi, seetõttu loob see konstruktsioon avatud ja vaba ruumi mulje. Hingedega konstruktsioone on mugavam kasutada, kuid nende avamiseks on vaja rohkem ruumi. Ukse avamise mehhanismid on kas vabakäigulised või hüdraulilised ukse fikseerimisega.

  • 10 mm paksune turvaline karastatud klaas.
  • Klaasi värv: läbipaistev, hall, pruunikas, matt.
  • 8 mm sooneline klaas.
  • Furnituur – musta või alumiiniumi värvi matt, võib värvida valitud RAL värvi.

Läbipaistvast karastatud klaasist avatava uksega vaheseinad on suurepärane lahendus äri-, avalike ja haldusruumide projekteerijatele. See pakub arhitektidele täielikku vabadust luua ja kohandada hoone ruumide planeeringut, arvestades iga kliendi vajadusi ning annab võimaluse sisustada ruume kaasaegselt.

Täpsema info (hinnad, joonised ja visualiseeringud) saamiseks nende lahenduste kohta, soovitame võtta meiega ühendust.

Filtreeri
EE BRASTA GLASS

Brasta Glass'i veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Kui nõustute küpsiste kasutamisega, siis klõpsake palun nupule "Nõustun" või sirvige edasi. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma brauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised.