COMPACT PREMIUM duši vaheseinad ja WC-kabiinid

COMPACT PREMIUM äärmiselt kõrgekvaliteedilised ja vastupidavad duši vaheseinad ja WC kabiinid erakordse COMPACT PREMIUM disainiga objektidele

COMPACT PREMIUM vaheseinu kasutatakse siis, kui esteetika, kvaliteet ja jõudlus on kõrgeimad nõudmised. Raamita disain ei koormata vaheseinu ebavajalike detailidega ning toob esile kõrgsurvelaminaadi ilu ja tugevuse.

Kõrgsurvelaminaat on asendamatu materjal kvaliteetsete avalike duširuumide ja WC-kabiinide jaoks. See koosneb väga vastupidavast, keskkonnakindlast ja kergesti hooldatavast polümeeritud fenoolvaigust. Kõrgsurvelaminaat ei sisalda teistele paneelidele iseloomulikke puidulaaste, tolmu ega vahupoorid, mistõttu selle omadused ei muutu ning see ei kogune niiskust isegi siis, kui see on pidevalt vee ja kuumusega kokkupuutes. Materjal on täiesti mittetoksiline, veekindel ja kuumakindel.

MATERJALID

COMPACT PREMIUM vaheseinad on valmistatud 13 mm paksusest monoliitsest kõrgsurvelaminaadist, mis annab vaheseintele kõik parimad kasutusomadused. Vaheseinte pinda on lihtne puhastada ja see on vastupidav mehaanilistele kahjustustele. Paneeli eriline struktuur ja roostevabast terasest kinnitused tagavad vaheseina tugevuse.

 

 

KONSTRUKTSIOON

Vaheseina kõrgus põrandast on 2100 mm, sealhulgas jala kõrgus (120 mm). Fassaadi vaheseinte sügavuse mõõtmed valitakse vastavalt ruumide paigutusele.  Uksed on vedruhingedega ja lukuga, millel on märge "kinni-vaba".

 

13 MM LAMINATEVEEKINDEL PIDEV KÕRGRÕHULAMINAAT

Paisumine vees – 0.9 %

 Standard - EN-438:2005

 Päritolu – EL

 

VÄRVIGAMMA

Saadaval on erinevad paneeli värvid. Täpsema teabe saamiseks võtke palun ühendust meie mänedžeridega.

HALDUS

COMPACT PREMIUM vaheseinu on väga lihtne hooldada. Pind on äärmiselt sile ja väga vastupidav

Filtreeri
EE BRASTA GLASS

Brasta Glass'i veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Kui nõustute küpsiste kasutamisega, siis klõpsake palun nupule "Nõustun" või sirvige edasi. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma brauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised.