WC ja duši vaheseinad

Brasta Glass esitleb teie ettevõttesse, kontorisse või koju sobivaid sanitaarlahendusi duširuumidele, riietusruumidele ja tualettruumidele: plaatidest või klaasist vaheseinad. Pakume terviklikku teenust, mis sisaldab nõustamist, kohapealseid mõõtmisi, projekteerimist, tootmist ja paigaldust.

Tagades erinevatele ruumidele sobivad disainilahendused ja arvestades projekti eelarve võimalusi, pakume 4 erinevat tüüpi vaheseinu: ECONOMY, BASIC LINE, EXTRA LINE ja COMPACT PREMIUM, mille tootmiseks kasutame 4 tüüpi plaate:

  • 24 mm paksune MDP plaat sobib kõige paremini WC-ruumide vaheseinte paigaldamiseks (toodetud Soomes),
  • 24 mm MDP immutatud plaat (toodetud Soomes),
  • HPL EXTRA 10 mm ja HPL Compact 13 mm kõrgsurvelaminaat (toodetud EL-is).

Väga kvaliteetsete duši-, pesemisruumide ja WC-ruumide vaheseinte paigaldamiseks kasutame 10 mm mitmekihilist lamineeritud karastatud klaasi, mis tagab täieliku privaatsuse, mida on lihtne hooldada ja mis on turvaline, kuna selle keskmises kihis olev kile kaitseb klaasi purunemise eest.

Roostevabast terasest furnituur tagab süsteemi tugevuse ja suurepärase esteetilise välimuse, mis sobib nii luksuslikesse  kui ka igapäevastesse ruumidesse.

Meie eeliseks on paindlikkus, aastatepikkune kogemus ja pidev innovatsioonitahe. Loodame, et saame teile abiks olla ja veenda teid valima meie lahendusi ja erakordset klienditeenindust.

Filtreeri
EE BRASTA GLASS

Brasta Glass'i veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Kui nõustute küpsiste kasutamisega, siis klõpsake palun nupule "Nõustun" või sirvige edasi. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma brauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised.