WC-ruumide klaasvaheseinad

Avalike tualettruumide WC-kabiinide jaoks on ilmselt kõige parem lahendus klaasist vaheseinad. Seetõttu pakume oma klientidele eksklusiivseid Brasta glass klaasvaheseinu hotellide, kaubanduskeskuste või muude äriruumide tualettidesse.

TÄIELIK PRIVAATSUS – EI ÜHTKI VARJU!

Brasta glass WC-de vaheseintes kasutatakse 10-millimeetrist mitmekihilist lamineeritud karastatud klaasi, mis tagab täieliku privaatsuse. Klaas on eriti vastupidav löökidele ja purunemisele, kuna selle keskmises kihis olev kile kaitseb klaasi purunemise eest. Sellele on antud ülemaailmselt tunnustatud takistus- ja turvaklassid 1(B)1 ja P1A.

TÄIUSLIK LAHENDUS NIISKETESSE RUUMIDESSE    

Klaassüsteemide korrosioonikindluse tõttu saab klaasvaheseinu kasutada nii kuivades kui ka märgades ruumides – duširuumides või riietusruumides.

VÄGA KULUMIS- JA KRIIMUSTUSKINDLAD MATERJALID

Kolmekomponendiline klaas annab ka rohkem privaatsust, kuna mõlemad pooled on läikivad ja valgust peegeldavad. Selline pind ei koorma ruumi ning oma loomuliku sileduse tõttu on seda lihtne puhastada ja hooldada. Standardklaaside värvid on: RAL9005, RAL9003, RAL7016, RAL7024, RAL7021, RAL9010, RAL7035, RAL7043, RAL9016, RAL7022. 

TÄHELEPANU IGALE DETAILILE: FUNKTSIONAALSUSE JA ESTEETIKA KOOSLUS

Vaheseinte jaoks on kasutatud roostevabast terasest korrosioonikindlat furnituuri, mis tagab süsteemi tugevuse ja näeb esteetiliselt meeldiv välja, seega sobib see nii luksuslikesse kui igapäevastesse ruumidesse.
 

Filtreeri
EE BRASTA GLASS

Brasta Glass'i veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Kui nõustute küpsiste kasutamisega, siis klõpsake palun nupule "Nõustun" või sirvige edasi. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma brauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised.