K.K.K.

Millest alustada toote tellimist?

I etapp:

  • Ruumi planeerimine;
  • Toote mõõtmete valimine;
  • Paigaldamine plaatidele või alusele. Aluse valimine: Brasta Glass või muu tootja (kui teiselt tootjalt, siis tuleb täpsustada, kas Brasta Glassi standardkabiin sobib);

II etapp:

  • Ruumi ettevalmistamine: plaatide liimimine, kalde kujundamine;
  • Mõõtmine;
  • Toote tellimine;
  • Paigaldamine.
Millele pöörata tähelepanu dušikabiini valimisel?

Dušikabiini mõõtmed on antud koos lävega, mis asetatakse dušikabiini ümber või dušiukse ette. Lävi on 19 mm laiune. Pärast läve lahutamist saame klaasi välismõõtmed. Klaasi täpsed välismõõtmed on toodud iga toote tabelis meie kodulehel või kataloogis. Need on tähistatud tähtedega A ja B. A servale on alati märgitud uks. Kalde tegemisel tuleks klaasi välisküljest lahutada klaasi paksus ja alustada kalde tegemist sealt. Enamasti on klaas 6 mm, kuid mittestandardse dušikabiini puhul võib kasutada ka 8 mm paksust klaasi.

Kas meie standardtooted sobivad standardsetele dušialustele?

Standardtooted 80x80, 90x90, 100x100 sobivad paigaldamiseks kõikide tootjate vastava suurusega dušialustele. Viisnurkse kabiini tellimisel tuleb märkida, et toode on nõutav alusel. Samuti on oluline, et dušialus oleks paigaldamise ajal surutud vastu plaate.

Kuidas saada teada toote hind?

Hindadega saate tutvuda saates meile e-kirja aadressile sales@brastaglass.com. Tuleb uuendada .com. Arvutame teile välja parima pakkumise.

Millised on tootmise tähtajad?

Mõned standardmudelid on meil ka laos, tarnime 5 tööpäeva jooksul. Muud tooted valmistame 15-20 päeva jooksul alates tellimuse kinnitamisest. Tarne hind ja tähtaeg lepitakse kokku individuaalselt.

Kust saab osta Brasta Glassi toodete osi?

Tellimusi võetakse vastu aadressil sales@brastaglass.com. Detailide kohale toimetamise eest tuleb maksta lisatasu.

 

EE BRASTA GLASS

Brasta Glass'i veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Kui nõustute küpsiste kasutamisega, siis klõpsake palun nupule "Nõustun" või sirvige edasi. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma brauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised.