Industriaalses stiilis dušinurgad

Uus dušškabiini kollektsioon– see on nagu protest mõttetu tarbimiskultuuri vastu. Hinnatakse seda, INDUSTRIAALSES STIILIS mis on VAJALIK, püüet täiusliku funktsionaalsule saavutamiseks.

Võidavad mehaanilised ja tehnilised lahendused. Vaadates tagasi 19. sajandisse, tööstusrevolutsiooni algusse, mille esmane eesmärk oli täiuslik funktsionaalsus esemete valmistamisel, millal hakati laiaulatuslikult kasutama metalli ja kauakestvat materjali, klaasi, toodete valmistamisel. Eelistati esemete kvaliteeti, toodete valmistamiseks hoolikalt valiti kõige vastupidavamaid materjale, otsiti kõige paremaid lahendusi, püüdega saavutada lihtsust ja vastupidavust.


BRASTA GLASS uhkuseks on üks tema meistriteostest – tööstuslikus stiilis duššikabiinide kollektsioon. Toote visiooni realiseerimiseks kasutati süsteemi AKROBAAT.

KOLLEKTSIOONI EELISED:

  • Need on hoolikalt läbimõeldud tooted,sõltuvalt mudelist, käbini uksi saab avada nii sisse- kui ka väljapoole, uste sulgur võimaldab reguleerida nende avamisnurka.
  • Avamisel uks tõuseb ülespoole, sulgemisel – liibub vastu vannitoa põrandat.
  • Metallist konstruktsioon võimaldab lihtsalt ja kergesti duššikabiini ja seinu sobitada seinte ja põrandate ebatasasus-tega.
  • Seinte sisemine pool on kaetud KIIRTILKUMISE kattega, mis vähendab klaaside saastumist ja hõlbustada nende puhastamist.
  • Tööstuslikus kollektsioonis kasutatavad uste käepidemed:
  • Duššikabiini seinu raamivad musta värvi jooned -eriline aktsent, milles peegeldub moodsa vannitoa dekoreerimise trend. Jooned katavad klaasi servi ja/või jaotavad klaasitahvlid ristkülikuteks.
  • Metallkonstruktsioonid on ideaalselt siledad, nad on kaetud musta (või muu soovitava) värviga, mis kaitseb neid keskkonna mõjutuste eest.
  • Musta värvi magnettihendid ideaalselt sobivad kabiini disainikujunduse muude elementidega.
  • Klaaside servad on dekoreeritud musta värvi siiditrüki elementidega, mis on pikaealised ja vastupidavad – klaasid kaetakse enne nende karastamist, karastamise ajal nad kõvastuvad ja muutuvad kulumiskindlateks. Musta värvi joonte laius – 16 mm.
Kiired tilgad
Klaaspalett

Kogu koosneb kahest kujundusest – NERO FRAME ja NERO CUBE.

NERO FRAME disainilahenduste puhul on klaasile kantud siiditrükk, mis katab kogu ukse ümbermõõdu. See loob geomeetriliselt tervikliku, väljendusrikka stiili.

NERO CUBE disainilahendustes on suured musta raamiga ristkülikud, mida saab paigutada sümmeetriliselt või asümmeetriliselt, luues nii moodsasse kui ka traditsioonilisse vannituppa sobiva pilkupüüdva duširuumi. Must võrkkihtklaasi muster on klaaspinnaga õmblusteta, seega ei raskenda see dušikabiini või seina hooldamist ja puhastamist.

 

NERO CUBE standardsete toodete kõrgus 2000 mm.

Klaasitahvli maksimaalne laius on 1072 mm (4 aknakest). Soovitame NERO CUBE stiili kasutada läbipaistvate klaasidega toodetele.

NERO CUBE stiili sobib toodetele AKROBAAT kollektsioonist.

Lindiriba laius - 16 mm.

Juhul kui toode on projekteeritakse mitte täismõõtudega aknakestega, siis hingedele lähemal olev lint projekteeritakse kitsam, sõltuvalt toote mõõtmetest.

EE BRASTA GLASS

Brasta Glass'i veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Kui nõustute küpsiste kasutamisega, siis klõpsake palun nupule "Nõustun" või sirvige edasi. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma brauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised.