Raamita liugsüsteemid

Klaasvaheseinte eeliseks kodudes ja kontorites on ruumide vahel vabalt leviv loomulik valgus, mis vähendab hoone kasutuskulusid ning aitab kaasa läbipaistva ja ruumisäästliku keskkonna loomisele.

Minimalistliku disainiga raamita liugsüsteemid paigaldatakse profiilsüsteemi. Kummiga kaetud ratastega liugkonstruktsioonid tagavad eriti lihtsa, mugava ja vaikse ukse libisemise. Need konstruktsioonid säästavad ruumi ja on ideaalne valik ka väikestesse ruumidesse. Lisaks puuduvad neil dekoratiivsed servad, mis säästab seeläbi veelgi rohkem ruumi ja sobib ka üliväikestesse ruumidesse. Veel üks nende süsteemide ​​eelis on võimalus süvistada käepide, mis ei ulatu siis välja ega takista läbipääsu.

Raamita liugsüsteemid - mitte ainult ohutu konstruktsioon, vaid ka atraktiivne, kerguse muljet loov ja valgust suurepäraselt läbi laskev lahendus.

  • 10 mm paksune turvaline karastatud klaas.
  • Klaasi värv: läbipaistev, hall, pruunikas, matt.
  • 8 mm sooneline klaas.
  • Furnituur – must või alumiiniummatt. Võib värvida valitud RAL värvi.
  • Vajadusel saab kasutada klaasil ka teie valitud mustriga kilet.

Läbipaistvast karastatud klaasist liuguksega vaheseinad on suurepärane lahendus äri-, avalike ja haldusruumide projekteerijatele. See pakub arhitektidele täielikku vabadust luua ja kohandada hoone ruumide planeeringut, arvestades iga kliendi vajadusi ning annab võimaluse sisustada ruume kaasaegselt.

Täpsema info (hinnad, joonised ja visualiseeringud) saamiseks nende lahenduste kohta, soovitame võtta meiega ühendust.

Filtreeri
EE BRASTA GLASS

Brasta Glass'i veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Kui nõustute küpsiste kasutamisega, siis klõpsake palun nupule "Nõustun" või sirvige edasi. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma brauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised.