Lahendused ettevõtetele

BRASTA GLASS – peegeldame teie ootusi!

Oleme juba kolm aastakümmet olnud oma piirkonnas üks kogenumaid ja juhtivamaid duši- ja vaheseinte lahenduste tarnijaid. Meie tootevalikus on sanitaarlahendused duširuumidele, riietusruumidele, tualettruumidele ja klaasvaheseinad teie ettevõttesse, kontorisse või koju. Suudame pakkuda hõlpsasti kohandatavaid standardseid ja mittestandardseid lahendusi kõrgetasemelistele projektidele.

Pakume terviklikku teenust, mis sisaldab nõustamist, kohapealseid mõõtmisi, projekteerimist, tootmist, paigaldust, garantii- ja garantiijärgset teenindust kogu riigi territooriumil.

Tootmiseks kasutame hoolikalt valitud materjale, mida iseloomustavad tugevus, vastupidavus niiskusele, mehaanilistele vigastustele ja lihtne hooldus. Pakume ka laias valikus pinnavärve, mis võimaldab teil kohandada vaheseinu vastavalt individuaalsetele vajadustele. Duši- ja avalike tualettruumide vaheseintes kasutame anodeeritud alumiiniumprofiile ja roostevabast terasest furnituuri.

Pakume oma klientidele raamitud ja raamita vaheseinu, mis on suurepärase esteetilise välimusega ning muudavad ruumid visuaalselt avaramaks, ei koorma interjööri lisaelementidega.

Meie duši- või tualettruumide vaheseinu kasutatakse sageli basseinidesse, koolidesse, kontoritesse, spordikeskustesse ja kaubanduskeskustesse, tootmisruumidesse ja muudesse avalikesse kohtadesse. Kaasaegne klient ei oota riietusruumidelt ja sanitaarruumidelt mitte ainult funktsionaalsust, vaid ka erakordset disaini.

Disainerid valivad meid oma projektidesse suurima meelega, sest meie pikaajaline kogemus võimaldab tagada mittestandardsete lahenduste funktsionaalsuse ja vastupidavuse ning samas kohaneda kliendi vajaduste ja soovidega. Luues kvaliteetseid tooteid ning tugevaid ja pikaajalisi partnerlussuhteid, oleme alati valmis vastama teie ootustele ja kasvama koos teiega.

Filtreeri
EE BRASTA GLASS

Brasta Glass'i veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Kui nõustute küpsiste kasutamisega, siis klõpsake palun nupule "Nõustun" või sirvige edasi. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma brauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised.