Disainilahendused

Kuidas lisada vannitoale veelgi enam eripära

Igas majas, isegi igas toas on midagi originaalset ja kordumatut. Me kõik püüame luua ainulaadset koduinterjööri, mis peegeldaks meie maitset, maailmavaadet või hobisid. Selle eesmärgi saavutamiseks teeme kõige ootamatumaid otsuseid, valime erilisi värvide või materjalide kombinatsioone, loome muljetavaldava kontrasti või harmoonia, mis ei jäta kedagi ükskõikseks. Kaunistame ruumid erinevate elementidega, et muuta need omanäoliseks. Miks peaks see olema vannitoa puhul teisiti? Brasta Glass pakub võimalust muuta vannituba omanäoliseks ja see ei pruugi olla üldse keeruline – on vaja vaid valida õiged viisid ja vahendid. Ja see ei tähenda vannitoa suuruse ja kuju muutmist.

Kui soovite oma vannitoale lisada individuaalsust, võite:

 • Ükskõik millised dušikabiini või seinte profiilid värvida RAL Classic värvipaletist valitud värviga ja sel moel lisada oma vannitoale sära ja erilisust.
 • Valida mustad jooned, mis raamivad dušikabiini, seina või jagavad klaasi ristkülikuteks – meie Industrial kollektsioon muudab dušilahenduse vannitoa eksklusiivseks aktsendiks.
 • Muuta oma vannituba kuninglikuks sviidiks, valides dušikabiini või seinakaunistuse jaoks kuldsed furnituurid. Tänu sellisele interjöörilahendusele kiirgab vannituba luksust.
 • Vaevalt, et saab ette kujutada peeglita vannituba. Asetage peegel raami, mis kordab värvilt ja stiililt dušikabiini või seina furnituuri. Katsetage julgelt ja avage ruum uutele ideedele! 
 • Soonega klaas aitab luua vannituppa kaasaegse, julge ja selgete joonega interjööri. Sellest mustrilisest klaasist, mis meenutab 19. Sajandit, on saanud viimaste aastate üks peamisi moesuundi.
 • Kas teie vannituba on väike? Peegliga dušikabiin või -sein aitab seda avardada – see ei peegelda mitte ainult huvitavalt dekoreeritud seina, vaid ka esteetiliselt paigutatud vannitoamööblit või aksessuaare.
 • Kasuta dušikabiinide või seinaklaaside kaunistamiseks meie loodud või enda valitud ornamente. Luba endal fantaseerida, kombineeri mustrit vannitoaplaatide või muude sisustusdetailidega.
 • Intiimsust saab kombineerida läbipaistvusega, kui valite SECRET klaasi. Tegemist on 70 (SECRET 70) või 100 cm (SECRET 100) mati ribaga, mis on tsentreeritud kogu dušikabiini või seina kõrgusele.
 • Iga dušikabiini või seina jaoks saab valida klaasi meie klaasipaletist. Lisaks läbipaistvale, matile, toonitud hallile, rohelisele, sinisele või pruunile pakume ka mustrilist, tšintšilja- või secret-klaasi.
 • Kui standardne käepide ei sobi, lisage isikupära, valides meie käepidemete valikust mõni muu käepide.
 • Looge oma vannituppa võimalikult hubane ja soe atmosfäär – kasutage pruune toone ja meie pronksivärvi furnituure, mis sobivad hästi naturaalsest puidust mööbli või põrandaga, aga ka teiste seda värvi sisustusdetailidega. Pronksvärv koos pastelsete toonidega aitab luua tasakaalutunde ja ainulaadse sooja interjööri.
Filtreeri
Riiul dušiseinale Riiul dušiseinale

Riiul dušiseinale - elegantsi ja praktilisuse kooslus sin u vannituppa

119.00€
Loe edasi
Peeglid Peeglid

Peeglid – veel rohkem võimalusi ja individuaalsust teie vannituppa

Loe edasi
Konksud käterätikutele Konksud käterätikutele

Konksud käterätikutele annab vannitoale täiusliku harmoonia ja tagab erakordse esteetika

13.99€
Loe edasi
EE BRASTA GLASS

Brasta Glass'i veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Kui nõustute küpsiste kasutamisega, siis klõpsake palun nupule "Nõustun" või sirvige edasi. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma brauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised.