Klassikalise dušinurga kollektsioon RUUM

Kollektsioon RUUM on klaas- ja alumiiniumprofiilide kombinatsioon, kus domineerivad klaaskonstruktsioonid.
Raamita dušiuksed ja mittetäielikult raamitud seinad annavad selle kollektsiooni toodetele sära ja kergust.

Kollektsioon koosneb neljast mudelist ja nende mittestandardsetest lahendustest, s.t. selle kollektsiooni mudel valmistatakse vastavalt kliendi soovitud mõõtmetele. Igaüks neist on loodud suhtlemisel sisekujundajatega ja võttes arvesse inimeste nõuandeid, nii et tooted pole mitte ainult esteetilised, vaid ka funktsionaalsed.

Ristkülikukujuline dušikabiin LAIMA on mõeldud avarate vannitubade jaoks. Naljatatakse, et selle sees saavad tantsida isegi kaks inimest. RASA on kaks ust, seega on selle dušikabiini sissepääs laiem ja vabam. Viisnurkne dušikabiin VAIVA säästab ruumi kabiinis ja kogu vannitoas.

Selle kollektsiooni dušikabiinide klaas võib olla läbipaistev, toonitud hall, pruun, mustriline, rohekas, sinakas. Profiilid on hallid. Saab tellida ka RAL kataloogi järgi (näiteks musta).

8 kõrgekvaliteedilist laagrit ja alumiiniumprofiili spetsiaalne konstruktsioon tagavad liuguste kerge ja sujuva liikumise. Seetõttu on neid ka kerge paigaldada ning puhastada. Puhastamiseks saab liuguksed kergesti eemaldada.

KOLLEKTSIOONI EELISED:

  • Dušikabiinide konstruktsioon on tugev, kuna need on valmistatud usaldusväärsetest ühendustest, ohutust karastatud 6 mm paksusest klaasist ja kvaliteetsetest kandemehhanismidest. Lükanduks liigub kaheksa roostevabast terasest kuullaagriga.
  • Kabiinidel on spetsiaalne alus. Dušikabiinide tiheduse tagab spetsiaalselt disainitud dušikabiinide ja seinte alus, mis sulandub ideaalselt vannitoa põrandaga. Kabiinide optimaalse kõrguse tõttu saab neid paigaldada nii alusele kui ka otse vannitoa põrandale. See pole mitte ainult praktiline, vaid ka mugav.
  • Kaheksa kvaliteetset laagrit ja spetsiaalselt disainitud alumiiniumprofiil tagavad libisevate osade hõlpsa ja sujuva liikumise, muutes need kergesti hooldatavaks. Korpuse ideaalseks puhastamiseks on lükanduks kergesti eemaldatav.


 

Kiired tilgad
Ornamentika
Salajane klaas
Klaaspalett
Vannisein SVAJA 2 Vannisein SVAJA 2

Vannisein lükanduksega.

511.00€
Loe edasi
Dušikabiin VAIVA Dušikabiin VAIVA

Viienurkne raamiga dušikabiin väikestesse, piiratud ruumidesse.

789.00€
Loe edasi
Vannisein SVAJA 2 PLUSS Vannisein SVAJA 2 PLUSS

Kahe lükanduksega vannisein.

584.00€
Loe edasi
Dušisein SVAJA Dušisein SVAJA

Lükanduksega dušisein laiadesse niššidesse.

620.00€
Loe edasi
Dušisein SVAJA PLUSS Dušisein SVAJA PLUSS

Kahe lükanduksega dušisein väga laiadesse niššidesse.

699.00€
Loe edasi
Dušikabiin RASA Dušikabiin RASA

Nelinurkne kokkuklapitavate ustega dušikabiin väikestesse ruumidesse.

749.00€
Loe edasi
Dušikabiin LAIMA Dušikabiin LAIMA

Kokkuklapitava esiuksega dušikabiin, mis sobib eriti ruumikatesse vannitubadesse.

779.00€
Loe edasi
EE BRASTA GLASS

Brasta Glass'i veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Kui nõustute küpsiste kasutamisega, siis klõpsake palun nupule "Nõustun" või sirvige edasi. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma brauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised.