Lahendused rahvusvahelistele turgudele

Edukas pikaajaline kogemus (aastast 1996) erinevatel turgudel võimaldab meil mõista klientide unikaalseid harjumusi ning pakkuda parimaid vannitoasisustuslahendusi olenevalt riigist või piirkonnast. Omades tütarettevõtteid ja koostööpartnereid Lääne- ja Ida-Euroopas, Skandinaavias, saame pakkuda täielikku klienditeenindust: vannitoa paigaldusidee pakkumisest, mõõtmisest, projekteerimisest, visualiseeritu modelleerimisest, tootmisest kuni dušikabiini või seina tarnimise ja professionaalse paigalduseni 7-aastase garantiiga.

Meie tooted on disainitud ja toodetud Leedus – Euroopa keskosas, seega jõuame klientideni üle kogu Euroopa optimaalselt lühikese aja ja minimaalsete transpordikuludega. Kuna projekteerime ja valmistame oma tooteid ise, saame arvestada erinevate ruumide suuruste ja kujudega ning pakkuda mittestandardseid dušikabiine, kus tavalise dušikabiini või seina jaoks napib ruumi või on selle paigaldamisel muid takistusi.

Meid usaldavad nii riigijuhid kui ka sellised tuntud kaubamärgid nagu: Hilton, Radisson Blu, Marriott, Ibis jt. Tehes meiega koostööd, saate usaldusväärse ja loova koostööpartneri ning Teie kliendid tunnevad rõõmu kauakestvate dušilahenduste üle, mida soovitavad rahuliku südamega ka oma lastele ja sõpradele.

 

TEENUSED

Erabrändid

Kontrollime kodudes kasutatavate dušilahenduste, duši- ja WC-de kergvaheseinte, samuti kodudesse ja avalikesse ruumidesse sobivate klaasvaheseinte tootmise protsessi igal sammul, mistõttu võite meile usaldada oma kaubamärgi tootmise alates selle loomisest kuni toote tarnimise ja paigaldamiseni.

Kui soovite meie tootekollektsiooni kuuluvat toodet ka oma kaubamärgi alla, siis pakume selleks erinevaid koostöövõimalusi:

Võime olla teie strateegiline partner dušikabiinide, seinte, duši- või WC-de vaheseinte ning klaasvaheseinte tootmisel kodudesse või avalikesse ruumidesse.

Saame luua uusi tooteid ning laiendada olemasolevat tootevalikut.

Võime kasutada teie või enda toorainet.

Täiustame pidevalt tootmisprotsesse ja optimeerime koondtoorme hankimist, seega on meil kõik võimalused pakkuda püsivalt kvaliteetseid teenuseid nii kohalikele kui rahvusvahelistele hulgi- ja jaemüüjatele ning teistele ettevõtetele.

EE BRASTA GLASS

Brasta Glass'i veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Kui nõustute küpsiste kasutamisega, siis klõpsake palun nupule "Nõustun" või sirvige edasi. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma brauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised.