Privaatsuspoliitika

See privaatsuspoliitika aitab mõista, kuidas UAB Brasta Glass kasutab ja salvestab teie esitatud andmeid, kui külastate ja kasutate veebilehte www.brastaglass.com.

Jätame endale õiguse igal ajal muuta seda privaatsuspoliitikat. Sellistest muudatustest teavitame teid viivitamata. Et olla kursis viimaste muudatustega, soovitame sageli külastada seda veebilehte.

Milliseid kasutajaandmeid me kogume?

Kui külastate veebilehte, võime koguda järgmisi andmeid:

  • IP-aadress;
  • Kontaktiinfo ja e-posti aadress;
  • muu info, nt huvid ja soovid;
  • andmed teie käitumise kohta meie veebilehel.

Miks me kogume Teie andmeid?

Teie andmeid kogume alljärgnevatel põhjustel:

  • et mõista paremini teie vajadusi;
  • meie teenuste ja toodete täiustamiseks;
  • et saata teile reklaamkirju, milles jagame teavet selle kohta, mis meie arvates pakub teile huvi;
  • et võtta teiega ühendust seoses küsitlustes ja muudes turu-uuringutes osalemisega;
  • selleks, et kohandada meie veebilehte vastavalt teie veebikäitumisele ja isiklikele eelistustele.

Andmekaitse

UAB Brasta Glass kohustub kaitsma teie andmeid ja tagama nende konfidentsiaalsuse. Andmete varguse, volitamata juurdepääsu ja avalikustamise vältimiseks on UAB Brasta Glass võtnud kasutusele kõik võimalikud meetmed ning paigaldanud uusimad tehnoloogiad ja tarkvara, mis aitab kaitsta kogu veebis kogutavat teavet.

Meie küpsiste poliitika

Kui nõustute meie veebilehe küpsiste kasutamisega, nõustute ka andmete, mida veebileht kogub teie veebikäitumise kohta (veebiliikluse, veebilehtede, millel veedate kõige rohkem aega, ja veebilehtede, mida külastate, analüüsimiseks), kasutamisega.

Küpsiste abil kogutavaid andmeid kasutatakse meie veebilehe kohandamiseks teie vajadustele. Pärast andmete statistiliseks analüüsiks kasutamist kustutatakse need meie süsteemidest täielikult.

Pange tähele, et küpsised ei anna meile mitte mingil juhul võimalust juhtida teie arvutit. Neid kasutatakse rangelt selleks, et jälgida, millised lehed on teie arvates kasulikud ja millised mitte. Selliste toimingute eesmärk on pakkuda teile paremat kogemust.

Kuidas hallata ja kustutada küpsiseid?

Kui soovite küpsiseid meie veebilehel või muudel külastatavatel veebilehtedel piirata või blokeerida, saate seda teha oma brauseri seadete kaudu. Brauseri funktsioonist „Abi“ leiate teavet selle kohta, kuidas seda teha.

Isikuandmete kogumise piiramine

Mingil hetkel võite soovida piirata oma isikuandmete kasutamist ja kogumist. Seda saate teha alltoodud samme järgides.

Täitas vorme veebilehel, kontrollige, et te ei paneks linnukest, kui ei te ei soovi oma isikuandmeid avaldada.

Kui olete juba nõustunud oma teavet meiega jagama, võtke meiega e-posti teel ühendust ning me muudame vastavaid seadeid.

UAB Brasta Glass ei rendi, müü ega levita teie isikuandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud juhul, kui meil on selleks teie nõusolek või oleme kohustatud seda tegema vastavalt seadustele. Kui nõustute selle privaatsuspoliitikaga, kasutame neid isikuandmeid selleks, et saata teile reklaammaterjale.

EE BRASTA GLASS

Brasta Glass'i veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Kui nõustute küpsiste kasutamisega, siis klõpsake palun nupule "Nõustun" või sirvige edasi. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma brauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised.