Peegli efekti klaasid

Peegli efekti klaasid teie vannituppa

Teie vannituba on väike? Tema ruumikust aitab laiendada peegelduvast klaasist vannisein! See loob Teie vannituppa erilise interjööri – seal peegeldub tema ees olev huvitavalt dekoreeritud sein, esteetiliselt vannituppa paigutatud mööbel ja aksessuaarid. Õige paigutuse korral peeglid valgustavad kogu ruumi, luues unikaalse valgusefekti.

Riputades duššikabiini või seinale veel teise peegli, saate nautida lõpmatu ruumi efekti! Sellise dušikabiini puhastamine ei ole väljakutse ja keeruline, kui puhastamiseks kasutate originaalse disainiga vanniharja (vt lk 78). Peegeldusefektiga klaasid on ohutud, nad on valmistatud karastatud klaasist. Meie võime valmistada kas ainult ühe peegeldusefektiga Teie poolt valitud duššikabiini seina või mitu seina. Peegeldusefektiga klaas on vähem valgust läbilaskev. Juhul, kui soovite täielikult peegeldusefektiga duššikabiini, siis soovitame hoolitseda täiendava valgustuse eest. Duššikabiinist välja vaadates näete kogu vannituba, väljapoolt vaadates duššikabiini sisemust ei ole näha.

Peegelduv duššisein on väga funktsionaalne, sest tavaliselt vannitoas on raske leida kohta, kuhu saaks riputada suure peegli.

Meie kliendid, kes kasutasid sellist uut võimalust, on oma valikuga väga rahul!

Filtreeri
EE BRASTA GLASS

Brasta Glass'i veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Kui nõustute küpsiste kasutamisega, siis klõpsake palun nupule "Nõustun" või sirvige edasi. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma brauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised.