Mittestandardsed dušikabiinid ja seinad

Eluasemelahendused arenevad pidevalt. Need muutuvad iga päevaga üha mitmekesisemaks ja targemaks, lisades kodu sisemusse üha rohkem vaheldust. Vannituba pole erand. Meie eesmärk on edendada individuaalset stiili ja mitte piirata loovust, nii et meil on hea meel pakkuda mittestandardseid tooteid. BRASTA GLASS pakutavaid mittestandardseid tooteid saab paigaldada isegi kõige kaasaegsematesse vannitubadesse. Paljude aastate jooksul saadud kogemus võimaldab meil tagada mittestandardsete dušikabiinide funktsionaalsuse ja vastupidavuse, mis ei jää meie standardtoodetest maha. Nutikad lahendused võimaldavad teil elust rohkem rõõmu tunda.

Mittestandardsete dušikabiinide ja seinte sari on meie suurim uhkus ja eksklusiivsus.

Peaaegu kõik meie BRASTA GLASS dušikabiinid ja seinamudelid on valmistatud vastavalt teie vajadustele ja soovidele. Meie aastatepikkune kogemus võimaldab meil hinnata mitte ainult kavandatud kabiini stabiilsust ja praktilisust, vaid ka esteetikat. Oleme enam kui 25 tegutsemisaasta jooksul rakendanud palju äärmiselt keerukaid lahendusi.

  • Kui vajate toodet, mille standardiks on ainult laius või kõrgus ja soovitud mõõtmed jäävad meie määratud piiridesse, siis leiate selle hinna tabelitest. Kõrguse muutmisel maksimaalse määratud piirini lisandub 15 % lisatasu.
  • Kui seinaklaasil on täiendavaid süvendeid, õõnsusi, lõikeid, mittestandardseid nurki, ümardusi jne, tuleb hinnale lisada 50 € ühe mittestandardse klaasi kohta.

Kõikidel eesmärkidel, kui vajate niššides keerukamat lahendust, eriti avarat lisaseintega korpust või vastupidi, leida lahendusi üliväikeses vannitoas, vajate individuaalset kohandatud tootja kujundust. Brasta Glass konsultandid aitavad teil leida sobivaima võimaluse nign tehakse projekteerimine ja valmistamine teie vajadustele kohandatud korpusele. Toote hind arvutatakse sel juhul individuaalselt.

Filtreeri
EE BRASTA GLASS

Brasta Glass'i veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Kui nõustute küpsiste kasutamisega, siis klõpsake palun nupule "Nõustun" või sirvige edasi. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma brauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised.