Estonia
Ajalugu kaupade (0) Lengvos bei tvirtos Baltijos brasta 20 metų

Tööstuslik stiil

NERO CUBE

VIKTORIJA

875 x 875 x 2000

NERO FRAME*

VIKTORIJA

Uus dušinurkade kollektsioon „TÖÖSTUSLIK STIIL“ on justkui protest liialdavale tarbimiskultuurile. Meie hindame seda, mis on TÕELINE!

Mehaaniliste ja insenerlike lahenduste triumf. Me pöördume tagasi 19. sajandi tööstusrevolutsiooni aluste juurde, kui tootmise sihiks oli perfektne funktsionaalsus, kui alustati metalli ja ajaproovile vastu pidanud materjali – klaasi – kasutamist. Asjade kvaliteet oli kõrge: toodete jaoks valiti hoolikalt kvaliteetseid materjale, otsiti parimaid lahendusi, eesmärgiks lihtsus ja kestvus.

“Baltijos Brasta” esitleb oma vannitoa tähtteost neile, kes seda hinnata oskavad.

Selle toote visiooni elluviimiseks rakendasime kollektsiooni AKROBAAT süsteemi.

Need on tehniliselt hästi läbimõeldud tooted võimalusega voltida uksi sisse- ja väljapoole ning reguleerida suletud ukse nurka. Avades uks tõuseb ja suletuna haakub tihend vannitoa põrandaga. Seinte metallkonstruktsioon võimaldab uste ja paneelide kinnitamist lihtsalt ja usaldusväärselt ning sobitada need ruumi seinte ja põrandate ebatasasusega. Raamita uks tagab toote kerguse ja elegantsuse.

 

   

 

*NERO CUBE toodetel võib esimene liigendile lähim aknaliist olla laiem või kitsam vastavalt soovitud toote dimensioonidele. Vertikaalseid paneele võib olla 3 või 4.

  • Metallkonstruktsioonid on perfektselt siledad ja kaetud musta värviga, mis kaitseb neid keskkonna mõjude eest. Samuti valmistasime mustad magnettihendid nii, et nad sobiksid metallraami- ja muude disainielementidega.
  • Fookuses on klaasi perimeetrit ümbritsevad ja/või seda ristkülikuteks jagavad mustad jooned. Tulemus – dušinurga võib pöörata vannitoa põhifookusesse ja see võib toimida usaldusväärselt aastaid.
  • Klaaside siseküljed on töödeldud KIIRED PIISAD tehnoloogia abil, vähendamaks veepiiskade haakumist klaasiga, mis omakorda kergendab hooldust.
  • Klaasi ääred ja vahejooned on kujundatud mustaga kasutades siiditrükki, mis on eriti usaldusväärne ajaproovile vastu pidanud meetod. Värv on peale kantud enne klaasi karastamist, nii absorbeerub see karastamise ajal ja ei kulu aja jooksul. Musta värviga kaetud liistude paksus on 16 mm.

Võrreldes standardsete läikivate profiilidega on TÖÖSTUSLIK STIIL kollektsiooni dušinurgad kallimad. Dušinurgad 299 €, Dušisein niššidele  255 €,  Dušisein– 201 €.

Kollektsioonis TÖÖSTUSLIK STIIL on kasutusel 2 tüüpi käepidemed:
 

Pakutakse standardset HARMOONIA kollektsiooni kaheaugulist käepidet. Käepideme nupp on kollektsioonist AKROBAAT.

 

*Te saate valida igasuguses mõõdus NERO FRAME stiilis dušinurkasid kollektsioonist AKROBAAT.