Estonia
Ajalugu kaupade (0) Lengvos bei tvirtos Baltijos brasta 20 metų

Raamita dušinurkade ning -seinte kollektsioon KARISMA

Karisma - see on oskus lummata, äratada inimeste tähelepanu ning oma andega teenindada inimesi. Uus dušinurkade kollektsioon vastab suurepäraselt "karisma" mõistele, sellest ka niisugune nimetus - KARISMA.

Kabiinidele anti kuningannade nimed, sest et iga kuninganna on karismaatiline - igaüks neist omal moel köidab ja lummab inimesi. Muuhulgas, eri maade kuningannade nimedega nimetasime dušinurki ka selle pärast, et need on loodud erinevate riikide kogemuste alusel. Hinged on toodetud Saksamaa, kumerdatud klaas Pratsusmaa, dušinurgad Itaalia tootjatega koostöös. 

Peamine kollektsiooni uudis on kumerdatud klaas ning magnethinged. Need kaks uuendust ühendavad harmooniliselt ilu ja funktsionaalsuse. Kumerdatud klaas teeb dušikabiinid kergeteks ja kauniteks. Kumerdatud klaas, magnethinged koos kujundusega, mis sobib teiste dušinurga detailidega (klaasi kinnituste ning käepidemetega) loovad ühtse, harmoonilise ja karismaatilise välimusega dušikabiini. 

Teie Majesteet, pärast Teid. 

UUDIS - MAGNETHINGEDĄ

Dušinurga ja -seina magnethingede eelised:

  • niisugune dušinurk või -sein kestab palju kauem;
  • meeldiv kasutada, sest et uksed sulguvad ise;
  • mugav kasutada, sest et uksed avanevad palju kergemalt;
  • kergem konstruktsioon;
  • eriti harmooniline üldilme - hingede kujundus on kooskõlas teiste dušikabiini detailidega (klaasi kinnituste ning käepidemetega).