Estonia
Ajalugu kaupade (0) Baltijos brasta 20 metų

Dušinurkade kollektsioon HARMOONIA

Vormide harmoonilisus, minimalism ja elegantsus - nendest kriteeriumitest lähtusid disainerid seda kollektsiooni luues. Konstruktorite töö tulemus - stabiilne, tihe ja mugav.

Elegantsus on vaoshoituse kunst. Täisnurkne kabiinide ja hingede vorm kordab põranda ja seinaplaatide vormi vannitoas ja loob tervikliku mulje. Läbipaistvad, sirged, raamita tasapinnad justkui hääbuvad ümritsevas keskkonnas, lastes domineerida teie valitud seinaviimistluse värvidel, mustritel ja siseviimistluse detailidel. Privaatsust armastavad võivad valida mattklaasi või musterklaasi ja säilib seejuures mulje avarusest.

Tõstemehhanism. Uue dušikabiinide seeria hinged tõusevad avamise ajal üles. See võimaldab paremini  tihendada dušikabiini alumist serva: sulgedes kabiini uks surutakse vastu selle alaservale kinnitatud tihendit. Lisaks sellele, tõusev ukse mehhanism aitab ust kergemini sulgeda: kergelt tõugates sulgub see ise.

Tihedamad vertikaalsed ühenduskohad. Dušinurkades ja seintel pole tarvis lõigata tihendeid, mis tihendavad hingedega ühendatud klaase. See vähendab vee sattumise võimalust läbi lõigete või hingede pilude väljapoole.

Täisnurkne kuju. Minimalistliku disaini austajatele meeldivad sellised hinged, samuti sobivad neile, kelle muu mööbel ja sisustus on nurgeliste vormidega.