Estonia
Ajalugu kaupade (0) Baltijos brasta 20 metų

Dušinurkade ja -seinte kollektsioon АКROBAAT

Akrobaatika – see on võimlemisliik, mis nõuab erilist tasakaalu, nõtkust ja koordinatsiooni. Kollektsiooni „Akrobaat“ eripära on šarniirhinged. Me nimetasime selle kollektsiooni AKROBAADIKS, kuna painduvate hingede tõttu saab dušinurga seina äärde kokku lükata, kui teda ei kasutata.

Nende dušinurkade teine eelis on uksi tõstev mehhanism. Kas pole see akrobaatiline trikk? Avamisel uksed tõusevad kõrgemale, sulgemisel langevad vastu põrandat ja tagavad dušinurga hermeetilisuse. Tõstemehhanism lihtsustab ka põrandate pesemist ja dušikabiinide kasutamist, kuna uksed fikseeritakse nii lahti- kui kinniasendis.

Veel üks trikk: on võimalik reguleerida suletud uste nurka! See funktsioon tagab dušikabiini uste ideaalse sulgumise ka siis, kui dušisein paigaldatatakse seinaplaadi vuugi järgi. 

Nende kabiinide kujunduses on oluline, et profiilid on ainult seina juures, teised servad on ilma raamideta. Seetõttu tundub vannituba avaram. 

Ning viimane käesoleva kollektsiooni akrobaatiline trikk: dušinurgad toimivad usaldusväärselt ja vaikselt, kuna puuduvad kuullaagrid ja peale selle on nad tugevasti kinnitatud seina külge.